TOP termékek

Hírek

2022.03.24 20:51

Az elismert kutató professzor Dr. Shibnath Ghosal és csapata az ajurvédikus orvoslásban régóta használt, indiai ginzenként is emlegetett ashwagandhának egy olyan kivonatát fejlesztette ki, amely a növényben lévő oligoszaharidokat is tartalmazza az ún. withanolidokon túl.

Mindezt kizárólag tiszta víz segítségével érik el, és a növény gyökerén túl a leveleit is kivonatolják a komplexitás érdekében. Hatásosságát klinikai kutatások sora bizonyítja. Ezt a Sensoril® elnevezésű, szabadalmakkal védett kivonatot használjuk termékünkben.

Szavazás

lavera pumpás dezodor vadrózsa 75ML

lavera pumpás dezodor vadrózsa 75ML
lavera pumpás dezodor vadrózsa 75ML

lavera pumpás dezodor bio vadrózsával és zöldtea kivonattal. 24 órás védelmet biztosít. A bőrt hagyja lélegezni. Alumíniumsó mentes. Vegán termék.

Bővebben
Gyártó :
lavera
Gyártói Cikkszám :
L108325
További adatok
Beszerzés alatt
3 999 Ft
Egységár: 53 Ft/ml
Nem vásárolható!
A vásárlás után járó pontok: 80 Ft
Részletek

Lavera pumpás dezodor bio vadrózsával és zöldtea kivonattal. 24 órás védelmet biztosít. A bőrt hagyja lélegezni. Alumíniumsó mentes.

Német NaTrue minősítéssel. Vegán termék.

100%-ban ellenőrzött natúrkozmetikum, növényi hatóanyagokkal, bio növényi kivonatokkal és bio olajokkal.

Nem tartalmaz: 100%-ban mentes szintetikus tartósítószerektől, parabénektől, szilikontól, paraffintól, kőolajszármazéktól.
 
Összetevők:
Alcohol*, Water (Aqua), Rosa Damascena Flower Water*, Camellia Oleifera Leaf Extract*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Melissa Officinalis Water*, Humulus Lupulus (Hops) Extract*, Tilia Cordata Flower Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Fragrance (Parfum)**(), Citral**, Citronellol**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**, Benzyl Benzoate**
 * ellenőrzött ökológiai termesztésből
** természetes esszenciális olajok
 

Adatok
Kiszerelés
75
Formula
Spray
Hatóanyag
Növényi kivonat
Felhasználás
24 órás
Allergének
Alumínium mentes
Összetevők
Vegán
A LAVERA-ról

A lavera termékek története 1975-re nyúlik vissza. Thomas Haasénak a cég későbbi alapítójának rendkívül érzékeny bőre volt. Miután a hagyományos kozmetikumok nem nyújtottak számára megfelelő védelmet, elhatározta, hogy a természetben meglévő alapanyagokhoz fordul. Méhviaszból, olivaolajból ajakvédő krémet kevert ki magának, ami teljes védelmet nyújtott számára. Ettől kezdve kutatói szenvedélye megállíthatatlan volt. Saját biológiai termesztésű növényekből kísérletezett ki és készített receptúrákat, melyeket folyamatosan fejlesztett, tökéletesített. Munkáját az a meggyőződés vezérelte, hogy a természet ereje legalább olyan hatékony kell hogy legyen, mint a kémiai anyagok, ugyanakkor kíméletesebb és elviselhetőbb az ember számára.

Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek